HEJ, HEJ, Hejkal straší v lese

Ahoj všem

     Vězte, že devátý a dosud poslední turnus naší akce S Tebou mě baví svět v termínu od       6. do 9. 10. 2011, se vydařil skvěle. Všechny děti teď věří na Hejkala :-), kterého dokonce Šmíďák vyfotil. Bohužel v rychlém pohybu (viz. foto)

     Toto lesní strašidlo se stalo hlavním motem celého prodlouženého víkendu a spolu s ním stejnojmená píseň Wabiho Daňka. Pro ty co jí neznají uvádím text a akordy na jedné z dalších stránek.

     Jinak, krom počasí, nám opravdu vše přálo a nejvíce bych si dovolil vyzdvihnout skutečnost, že do her s dětmi se zapojují už téměř úplně všichni tatínci, což pro mě je lehká úleva a pro děti výrazně bohatší a košatější zábava.

     Jen asi bude nutné najít větší chajdu, protože kapacita už teď byla na hraně (obsazeno 23 z 27 lůžek) a až dorostou malí od Jebky, Staníka, Kuchaře, Šmíďáka a Šváry tak bychom se k Huťskému vodopádu už teď nevešli. A to z časoprostorových důvodů nemohli jet PP, Mára a Fanda, účastníci jarní akce, a tudíž ani jejich 6 dětí, nemluvě o dalších členech širšího kádru a nových zájemcích.

     I tak ale byla účast 14 + 9 druhá nejvyšší v historii.

Další fotky a některé zážitky z akce Hej Hej Hejkal straší v lese najdete časem v dalších rubrikách a již nyní ve fotogalerii.

Akci zdar,

                  s Vámi mě baví svět,

                                             Váš Kulturní Atašé :-) 

 

Sepuk se představuje:

Kulturní atašé :-)
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře u HEJ, HEJ, Hejkal straší v lese

 1. Petr Š. napsal:

  Co se kapacit a mě týče, až budu s sebou vozit tři děti, klidně se dál zmáčkneme na trojlůžák :) Jinak taky jasně vidím oroti loňsku pokroky. Tentokrát Vašík například vůbec nebojkotoval společnou fotku. Třeba za rok bez protestů zvládne účast na karnevalu nebo se dokonce zapojí i do nějaký soutěžě:-)

  • Sepuk napsal:

   Několika soutěží se zapojil už letos, neboj, taky dospěje :-) Podívej jak se posunul Barnabáš. A to jak tě Vašík vyřval tenkrát při společné fotce pod keškou zůstane navždy ve zlatém fondu našich akcí :-)
   Mirek

  • Sepuk napsal:

   A co se týká kapacity, bohužel to není o tom, zda se tam „vejdeme“ ale o tom, že nás tam pustí max. 27 včetně dětí a ani o nohu víc. A zkoušet to „načerno“ lze u jednoho dvou dětí jinak si toho správce všimne a máme smůlu :-)

 2. Standa napsal:

  Přesně, i Vašík od Jíři, jestli jste si všimli, byl poslední den úplně jinej. Už se zorientoval a vyblbnul se a hledal s klukama bunkr pod židlema :D
  Standa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *